Zaślepki balustrad kopułowych o wysokości 8 mm 42,4 x 2,0 mm Mocowanie Powierzchnia satynowa / lustrzana

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Z-RAILING
Orzecznictwo: ISO9001:2000; BSCI
Numer modelu: ZDEC424.20.8.304
Minimalne zamówienie: 100 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: paleta
Czas dostawy: 25-30 dni
Zasady płatności: T/T, l/c, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10 000 szt.
typu: Zaślepka materiał: Stal nierdzewna 304 lub 316
Przyjęcie: Kopuła Montaż: 42,4x2,0 mm
Wysokość: 8mm Obróbka powierzchni: Satyna lub lustro
Kolor: Srebro opakowania: Pudełko
High Light:

railing end caps

,

metal railing end caps

Ogrodzenie i poręcz

Profesjonalny producent od 2001 roku

WPROWADZENIE

ZSZ Industry jest profesjonalnym producentem ogrodzeń i systemów balustrad. Dołączyliśmy do tej branży w 2001 roku, od tego czasu skorzystało z niej wielu handlowców, dystrybutorów i detalistów na całym świecie. Dostarczamy szeroki wybór ogrodzeń z siatki drucianej i balustrad ze stali nierdzewnej do wyboru. Poświęcamy się oferowaniu innowacyjnych produktów z gwarancją jakości i bezkonkurencyjną obsługą z profesjonalnym wsparciem doradczym, które mają na celu zapewnienie Państwu długofalowej współpracy. Mamy nadzieję, że będziesz uważał nas za swojego przyszłego dostawcę i partnera biznesowego!

ZSZ Industry to młody i utalentowany zespół. Mamy bogate doświadczenie w systemie ogrodzeń i balustrad oraz handlu międzynarodowym, koncentrując się na samodoskonaleniu i odnowie, wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu, aby budować udane relacje win-win z naszymi klientami. Każdy członek ZSZ Industry kontynuuje pracę zespołową z pozytywnym nastawieniem, aby upewnić się, że każde żądanie klientów zostanie spełnione terminowo i profesjonalnie.

Wartości: szacunek i zaufanie, otwartość, praca zespołowa, profesjonalizm, duma z tego, co robimy

Zasada biznesowa: Zgodność z prawem i przepisami Uczciwość, uczciwość i uczciwość w biznesie: ciągłe samodoskonalenie

Profesjonalne rozwiązania zorientowane na klienta

Bazując na solidnej wiedzy o produktach i bogatym doświadczeniu, rozwiązujemy każde pytanie, które nasi klienci mogą mieć podczas zakupów. Jeśli klienci nie mają określonej specyfikacji zamówienia, opracujemy dla nich kilka rozwiązań do wyboru zgodnie z ich żądaniami.

Orientacja na oszczędność kosztów

Oprócz konkurencyjnej ceny, którą oferujemy klientom, nasi klienci są bardzo zadowoleni z oszczędności kosztów, jakie osiągamy w pakowaniu produktów i ich konstrukcji, a także asortymentu produktów podczas załadunku, który najlepiej wykorzystuje przestrzeń kontenerową.

Układ szybkich próbek

Próbki są dostępne zgodnie z życzeniami klientów. Zgodnie ze specjalnymi wymaganiami klientów, świeże próbki zostaną niezwłocznie ustawione w celu zaspokojenia potrzeb klientów z wysoką wydajnością.

Niezawodna kontrola jakości

Przestrzegając surowego standardu kontroli jakości, sprawdzamy każdą partię surowców po ich dostarczeniu do fabryki, a technicy z naszego działu kontroli jakości przeprowadzają kompleksową kontrolę od każdej procedury produkcyjnej do pakowania i wysyłki produktu.

Dostawa na czas

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dostarczaniu produktów do różnych klientów na całym świecie, mamy dobrą kontrolę nad przygotowaniem surowców, ustaleniem produkcji i wysyłką towarów, aby mieć pewność, że produkty zostaną wyprodukowane w odpowiednim czasie i dostarczone na czas zgodnie z życzeniami klientów .

Pełna obsługa posprzedażna

Przykładamy dużą wagę do opinii klientów, gdy otrzymują nasze produkty. Aktywnie monitorując okoliczności sprzedaży i użytkowania od klientów, a także ich zadowolenie, zaspokajamy każde małe zapotrzebowanie klientów i stale się poprawiamy.

Obowiązki: Nawiązywanie wzajemnie korzystnych relacji z wieloma klientami poprzez opracowywanie i dostarczanie produktów i usług o wartości pod względem ceny i jakości, popartych wymaganą wiedzą technologiczną.

POKAZ

DETALE

PODSTAWOWY

OEM / ODM Stal nierdzewna 304 / 316L Balustrada szklana / Poręcz / Balustrada do balkonu / Taras / Schody / Schody Ogrodzenia ogrodzeniowe

-------------------------------------------------- ---

PRODUKCJA

Szczegóły kontaktu
Aaron Zhang

Numer telefonu : +86-189-3007-7271

WhatsApp : +8618930077271