Skontaktuj się z nami
Aaron Zhang

Numer telefonu : +86-189-3007-7271

WhatsApp : +8618930077271

Szwedzcy klienci złożyli 3-dniową wizytę w naszych fabrykach ogrodzeń

December 17, 2019

Po ciepłym przywitaniu klientów z międzynarodowego lotniska Pekin Daxing w dniu 12 grudnia 2019 r. Jedziemy do restauracji w pobliżu pierwszej fabryki. Omawiamy szczegóły próbki przed potrawami.

Po wystawnym obiedzie jedziemy do pierwszej fabryki ogrodzeń ocynkowanych ogniowo. Prowadzimy klientów do sprawdzenia próbki wyświetlonej w salonie. Następnie idziemy do działającego sklepu. Spacerując po magazynie i spójrz na proces cynkowania ogniowego.

Po zakończeniu wizyty w pierwszej fabryce robimy krótką przerwę. Następnie jedziemy do drugiej fabryki ogrodzeń. Zabieramy klientów do odwiedzenia linii produkcyjnej i elektronicznej spawarki. Klienci sprawdzają gotowe produkty pokazane w magazynie, a dyrektor fabryki wyjaśnia linię produkcyjną i szczegóły, które nam przedstawiają.

Zakończyliśmy pierwszy dzień wizyty, a następnego ranka zabieramy klientów do trzeciej fabryki ogrodzeń z siatki drucianej. Sprawdzamy wszystkie produkty z siatki drucianej w trzecim magazynie fabrycznym i sprawdzamy szczegóły łączenia drutu i wytwarzania siatki na linii produkcyjnej. Klienci biorą kawałek drutu, aby sprawdzić jakość.

Po południu jedziemy do ostatniej fabryki ogrodzeń z ogniw łańcuchowych. Pokazujemy klientom kawałek drutu, aby sprawdzić jakość i kolor powłoki PVC z drutu. I przejrzyj kontrolę maszyny do powlekania PCV i procesu produkcji powłoki. Na koniec spoglądamy na magazyn i odwieziemy klientów do hotelu.

Trzeciego dnia zabieramy klienta na jednodniową wycieczkę po stolicy, Pekinie, na prosty odpoczynek. Odwiedzamy Zakazane Miasto. Na kolację zapraszamy na lokalne specjały i pieczoną kaczkę po pekińsku. W końcu odbieramy klientów na lotnisko i żegnamy się z nimi.